Zarezerwuj sesję z Mentorem
Wybierz termin i umów konsultację z Mentorem, następnie otrzymasz potwierdzenie e-mail.

Brak dostępnych terminów

Język mentora
Honorarium Mentora
Aby zobaczyć cenę
 Weronika T. Adrian
Adiunkt w Katedrze Informatyki Stosowanej WEAIiIB AGH, absolwentka programu "Top 500 Innovators", w ramach którego ukończyła kurs na Uniwersytecie Stanforda z zakresu innowacji i komercjalizacji badań naukowych. Współzałożycielka Fundacji Laboratorium Innowacji i Kreatywności, trenerka kreatywności, mentorka programów wspierających innowacje.
"Współtwórczyni grupy Creative Cracow (CC) W ramach działań CC i FLIK prowadziła warsztaty z kreatywności i Design Thinking. Współtwórczyni metodyki kreatywnego myślenia i działania “Ctrl+Alt+Del”. Jest autorką artykułów o kreatywności i innowacjach (m.in. Forum Akademickie, Rzeczpospolita). Była panelistką sesji otwierającej VIII Kongresu Obywatelskiego (2013): "Jaka modernizacja Polski: od budowy infrastruktury do nowych postaw i zachowań" oraz prelegentką TEDxWarsawPresidentialPalace (2014), pod hasłem "Define your place".

Tematy

Umiejętności osobiste > Zarządzanie > Kreatywna praca zespołowa, metody kreatywnego projektowania produktów i usług
Umiejętności osobiste > Zarządzanie > Metodyka Design Thinking: podejście, metody, proces, zespół.
Umiejętności osobiste > Zarządzanie > “Silnik innowacji” Prof. Tiny Seelig (Uniw. Stanforda) - co wpływa na naszą kreatywność
Umiejętności osobiste > Zarządzanie > Zasady efektywnej burzy mózgów (wg Prof. T. Seelig, Uniw. Stanforda)
Umiejętności osobiste > Zarządzanie > Metodyka kreatywnego myślenia i działania “Ctrl+Alt+Delete” (Fundacja Laboratorium Innowacji i Kreatywności)
Umiejętności osobiste > Zarządzanie > Jak ćwiczyć kreatywność? Omówienie różnych metod i rodzajów ćwiczeń do wykonania indywidualnie lub w zespole