Zarezerwuj sesję z Mentorem
Wybierz termin i umów konsultację z Mentorem, następnie otrzymasz potwierdzenie e-mail.

Brak dostępnych terminów

Język mentora
Honorarium Mentora
Aby zobaczyć cenę
 Jacek Walkiewicz
"Jego wystąpienie: ""Pełna moc możliwości"" - obejrzało na You Tube ponad 4 milony osób!! Polski psycholog, mówca motywacyjny i inspiracyjny, trener i mentor."
Opowiada jak tworzyć dobre nawyki, motywować siebie i innych, kierować swoimi emocjami oraz budować relacje z innymi ludźmi. Co oznacza odwaga w biznesie i dlaczego warto kreować śmiałe wizje przyszłości osobistej i zawodowej?Ukończył Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1990–1994 tworzył i zarządzał działem reklamy „Gazety Wyborczej. Od 1993 działa na rynku usług szkoleniowych. Prowadzi warsztaty z zakresu rozwoju osobistego, prezentacji oraz wystąpień publicznych.We wrześniu 2012 wystąpił na konferencji TEDxWSB we Wrocławiu, która odbyła się pod hasłem: „Pełna MOC możliwości”. W 2013 wziął udział w konferencji TEDx Czwartek Hill Cinema, która odbyła się pod hasłem: „Pełna MOC odwagi”. W marcu 2015 był gościem wiosennej edycji Absolvent Talent Days.

Tematy

Umiejętności osobiste > Pełna MOC życia. Live mentoring z zakresu rozwoju osobistego, stresu, dylematów i problemów w życiu osobistym i zawodowych
Umiejętności osobiste > Wystąpienia publiczne > Pełna MOC wystąpień publicznych. Przygotowanie do wystąpienia, analiza nagranego materiału (min. 2h)