Zarezerwuj sesję z Mentorem
Wybierz termin i umów konsultację z Mentorem, następnie otrzymasz potwierdzenie e-mail.

Brak dostępnych terminów

Język mentora
Honorarium Mentora
Aby zobaczyć cenę
 Captain Andy (Andrzej Jankowski)
Żeglarz, pisarz i podróżnik i miłośnik życia. Kapitan prestiżowego brytyjskiego Royal Yachting Association, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Oxford University. Charismatic Captain Andy, a sailor, writer, traveller, and lover of life. RYA Captain and graduate of the Universities of Oxford and Warsaw.
Pragmatyczny, charyzmatyczny i pozytywny ambasador Życia. Obecnie w Rejsie Dookoła Świata. CAPTAIN ANDY żegluje od kilku lat dookoła Świata na pokładzie wspaniałego jachtu żaglowego Malena, legendarnej stoczni Hallberg Rassy 352. Andy to przede wszystkim skuteczny kapitan, pasjonat i marzyciel realizujący, za cenę wyrzeczeń i ogromnej pracy, najśmielsze ludzkie marzenia o szczęściu. Szkoli i podpowiada w lekki, często zabawny sposób autentyczne i pouczające i ważne dla nas zdarzenia ze swego życia i bogatych doświadczeń z Oxfordu, morza, największych firm i urzędów, w których pracował. Porusza różne aspekty żeglarskiej praktyki, którą w doskonały sposób możemy przełożyć na środowisko biznesowe: LEADERSHIP, czyli Przywództwo, którego tajniki zna jako Kapitan, jak mało kto; TEAM BUILDING, czyli praca w zespole; CRISIS MANAGEMENT, czyli zarządzanie kryzysem i w kryzysie, np. tym jakim jest Koronawirus (covid-19), a wreszcie WELL BEING i good life, czyli jak korzystać i cieszyć się z życia, również zawodowego. Dla każdego z powyższych tematów Kapitan dobiera barwne historie i anegdoty obrazowane własnymi fotografiami i filmami ze swoich rejsów oraz obecnego rejsu Dookoła Świata. A przede wszystkim pokazuje praktyczne metody radzenia sobie w ciężkich i zwyczajnych sytuacjach. A teraz właśnie praktycznych i skutecznych metod nam potrzeba. Na morzu sprawdziły się one od setek lat i sprawdzają się także dziś.

Tematy

Umiejętności osobiste > Leadership > LEADERSHIP PRZYWÓDZTWO. Zarządzanie przez przykład i inspirację. Jak porwać ludzi za sobą, skąd czerpać energię do działania, jak motywować siebie i Zespół? Jak działa Twój Zespół, gdy nim zarządzasz, a jak gdy nie ma Cię na mostku?
Umiejętności osobiste > Zarządzanie > Zarządzanie zespołem > TEAM BUILDING BUDOWANIE ZESPOŁU. Poczucie wspólnoty i odpowiedzialności za siebie, cały za firmę i Zespół. Określanie i realizacja wspólnego celu i kursu, sprawdzanie prognoz pogody i orientacja na mapie i w biznesie. Komunikacja pozioma.
Umiejętności osobiste > Zarządzanie > GOOD LIFE. Cieszenie się sukcesem i tym co mamy. Życie to cud! Motywowanie samego siebie i Zespołu.
Bezpieczeństwo, cyberbezpieczeństwo > SURVIVAL BEZPIECZEŃSTWO w biznesie i życiu w czasach pandemii koronawirusa (covid-19) i nie tylko... bo ten przetrwamy, ale co dalej? Jak się przygotować i jak żyć.
Umiejętności osobiste > Zarządzanie stresem i emocjami w biznesie > CRISIS MANAGEMENT ZARZĄDZANIE KRYZYSOWE. Koronawirus (covid-19) I co dalej... Czym jest kryzys, jak na niego reagujemy, a jak możemy reagować. Szanse na przetrwanie, zmiany i sukces. Pozytywne myślenie i działanie.